LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Bruno Akrapoviq dhe Ferhan Hasani njëzëri kanë ...

blog-grid

Ekspedita ‘kuqezi’ të martën pasdite ka udh�...

blog-grid

Shkëndija të dielën në Shkup përballet me Var...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ jetojnë momentet më të su...

blog-grid

Genti i Belgjikës është kundërshtar i rradhës...

blog-grid

Në seancën stërvitore zyrtare në stadiumin ‘...

blog-grid

Shkëndija kërkon play-offin e Liga Evropës dhe ...

blog-grid

Paraqitja impresive në pjesën e dytë të takimi...

blog-grid

Skuadra e ‘kuqezi’ të martën ka udhëtuar dr...

blog-grid

Shkëndija kërkon të shënojë rezultat tjetër ...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Sileksin në ndesh...

blog-grid

Shkëndija pret Neftçin me respekt maksimal, por ...

blog-grid

Barazimi 0:0 nga ndeshja e parë me Neftçin në B...

blog-grid

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti p�...

blog-grid

Shkëndija ka përfunduar përgatitjet për ndeshj...