Osmani: Fitore e rëndësishme që duhet të na mobilizojë

No image

Kuqezinjtë kaluan me sukses transfertën me Pobedën në terrenin e vështirë në Mogila të Prilepit ku trajneri Osmani duhej të ndryshojë stilin e lojës kombinatorike për tu mbështetur në paraqitje luftarake dhe me shumë duele. Kjo funksionoi pasi Shkëndija fitoi 0:2 për tre pikë të reja kampionale.