LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Kuqezinjtë janë gati për duelin me Vardarin të...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballen me Vardarin në...

blog-grid

Shkaku i interesimit të madh shikuesit luten të ...

blog-grid

Maqedonia U19 fitoi 2:0 miqësoren me BeH, derisa ...

blog-grid

Kuqezinjtë për ndeshjen e fundjavës me Vardarin...

blog-grid

Sulmuesi 21 vjeçar të dielën zhvilloi minutat e...

blog-grid

KF Shkëndija është kënaqur të njoftojë se, p...

blog-grid

Komunikatë |

Të nderuar tifozë dhe miq të KF Shkëndija, Dë...

blog-grid

Të dielën me ne ishin fëmijët e KF Dobroshti. ...

blog-grid

Shkëndija ndeshjen e xhiros së 21 në LPFM e lua...

blog-grid

Shkëndija barazoi 2:2 me Gostivarin në xhiron e ...

blog-grid

Gostivari është rivali i radhës për kuqezinjt�...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballë Gostivarit zhvi...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë i Shkëndijës, Almir Rexhepi ...

blog-grid

Mbrojtësi 18 vjeçar performoi shkëlqyeshëm, de...