blog-grid

Një gol i Besart Ibraimit dhe dy herë Marjan Radeski i japin Shkëndijës epërsi prej tre golave para ndeshjes së kthimit javën e ardhshme në Moldavi...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kualifikohen në raundin e dytë eliminatoreve të Liga Evropës, duke eliminuar Daçian me rezultat të përgjithshëm 7:0. Pas triumfit...

blog-grid

Fitore e re e “kuqezinjëve” në Liga Evropa, që mundin 3:1 HJK Helsinkin e Finlandës në ndeshjen e parë të raundit të dytë . Futbollistët treg...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kualifikohen në raundin e tretë të eliminatoreve të Liga Evropës, pasi eliminuan HJK Helsinkin e Finlandës me rezultat të përgjit...

blog-grid

“Kuqezinjtë” për herë të katërt në historinë e paraqitjeve Evropiane ndeshjen e parë do ta luajnë si mysafirë. Paraprakisht ka ndodhu...

KF Shkëndija Facebook

KF Shkëndija YouTube