blog-grid

Shkëndija tashmë shtatë ditë intenzivisht real...

blog-grid

Mesfushori 19-të vjeçarë i Shkëndijës, Reshat...

blog-grid

Kur kanë kanë kaluar 12-të ditë nga starti i p...

blog-grid

Sulmuesi shkodran Erald Çinari vjen në Tetovë n...

blog-grid

Futbollisti i ri i Shkëndijës, Erald Çinari shf...

blog-grid

Të enjten në Tetovë përballemi me Voska Sport ...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë luajtur ndeshjen e parë kontrol...

blog-grid

Mesfushori rikuperohet pas dëmtimit dhe bashkohet...

blog-grid

Skuadra të hënën e ndarë në dy tabore zhvillo...

blog-grid

KF Shkëndija përmes kësaj komunikate i drejtohe...