blog-grid

Kuqezinjtë kualifikohen në 1/8 e finales së Kup...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë barazuar pa gola përballë Shku...

blog-grid

Ljupço Doriev me dy gola dhe një asist ishte fig...

blog-grid

Kuqezinjtë kualifikohen në çerekfinale të Kup�...

blog-grid

Mos realizimi i shanseve para portës kundërshtar...

blog-grid

Fitore impresive e Shkëndijës ndaj Rabotniçkit ...

blog-grid

Një gol i Ljupço Dorievit sjell fitore dhe tre p...

blog-grid

Goli i 6-të sezonal i Dorievit nuk ka mjaftuar p�...

blog-grid

Goli i Dorievit s’mjafton për fitore, pasi mysa...