blog-grid

Dueli i xhiros së 21 në LPFMV ndërmjet Rabotni�...

blog-grid

Me barazim pa gola me Renovën mbyllim fazën e dy...

blog-grid

Një gol i Valmir Nafiut mjafton për fitoren e 14...

blog-grid

Shkëndija merr fitoren më të thellë në duelet...

blog-grid

Ibraimi dhe Nafiu shënojnë golat për fitoren e ...

blog-grid

Skuadra e trajnerit Ernest Gjoka merr fitoren e ka...

blog-grid

Goli i 19-të sezonal i Besart Ibraimit ka mjaftua...

blog-grid

Hebaj, Nafiu dhe Qaka shënojnë golat për fitore...

blog-grid

Shkëndija ka siguruar matematikisht titullin e ka...

blog-grid

Vallëzim kampionësh në mes të Shkupit, me Shk�...