blog-grid

Shpresat e Shkëndijës vazhdojnë me serinë e fi...

blog-grid

Të shtunën zhvillohen ndeshjet e xhiros së 27-t...

blog-grid

Pas fitores me Pelisterin në kampionat, “ku...

blog-grid

“Kuqezinjtë” presin Vardarin me epërsi 3:1 n...

blog-grid

Shkëndija mban llogari për talentët ë ri në s...

blog-grid

Kapiteni “kuqezi” do të mungojë në dy ndesh...

blog-grid

Pas kualifikimit në finalen e Kupës së Maqedoni...

blog-grid

Juniorët, Agushi dhe Shefiti për fitore me Renov...

blog-grid

Elita e futbollit vendor vazhdon në mesjavë me n...