blog-grid

Doriev dhe Ahmedi shënojnë dhe kuqezinjtë baraz...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e parë sezonal...

blog-grid

Shkëndija del me tre pikë nga transferta me Make...

blog-grid

Shkëndija në ditelindjen e saj të 41-të avanso...

blog-grid

Kuqezinjtë barazojnë 1:1 me Borecin në Tetovë ...

blog-grid

Kuqezinjtë fitojnë bindshëm 3:0 transfertën me...

blog-grid

Jemi në raundin e tretë të UEFA Europa League. ...

blog-grid

Besart Ibraimi sërish në element, pasi me dy gol...

blog-grid

Aventura e sivjetshme europiane përfundon në rau...

blog-grid

Ahmedi, Doriev dhe Ibraimi asgjësojnë golin e Ta...