blog-grid

Edhe pse kishim epërsi 0:2 pas pjesës së parë,...

blog-grid

Një gol i Agim Ibraimit na jep fitore 1:0 dhe kua...

blog-grid

Shkëndija ka luajtur baraz 1:1 me Rabotniçkin n�...

blog-grid

Kualifikohemi në gjysmëfinale të Kupës së Maq...

blog-grid

Një gol i Ennur Totres na jep kualifikim në çer...

blog-grid

Shkëndija del jashta Kupës së vendit pasi munde...

blog-grid

Shkëndija kualifikohet në 1/8 e finales së Kup�...

blog-grid

Kuqezinjtë shënojnë fitore bindëse me rezultat...

blog-grid

Kuqezinjtë shënojnë fitore minimale por me vler...