blog-grid

Shkëndija ndalet me barazi pa gola në transfert�...

blog-grid

Shkëndija ka shënuar fitore 1:2 në transfertën...

blog-grid

Ibraimi tre herë, Alimi dhe Hasani shënuan golat...

blog-grid

Shkëndija fiton bindshëm 0:4 në transfertën me...

blog-grid

Përkundër dominimit, Shkëndija ka barazuar pa g...

blog-grid

Shkëndija është ndalur me barazim 2:2 me Rabotn...

blog-grid

Me nga një gol në secilën pjesë Shkëndija mer...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ mbyllin gjysmësezonin vjeshtor ...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ avansojnë në gjysmëfinale të...

blog-grid

Shkëndija ka nisur me fitore 2:0 gjysmëstinorin ...