blog-grid

Super goli i Stenio Junior nuk i ka mjaftuar Shkë...

blog-grid

Një gol i Medjedoviçit dhe dy herë Ibraimi i sj...

blog-grid

Shkëndija avansoi në minutën e 18-të me anë t...

blog-grid

Shkëndija del e mundur minimalisht në duelin e P...

blog-grid

Shkëndija nuk arrin të mbrojë trofeun e Kupës ...

blog-grid

Tre gola për tre pikë. Ibraimi në të parën dh...

blog-grid

“Kuqezinjtë” fitojnë 2:3 transfertë...

blog-grid

“Kuqezinjtë” barazojnë 2:2 me Rabotn...

blog-grid

“Kuqezinjtë” barazojnë 4:4 duelin lo...

blog-grid

“Kuqezinjtë” mbyllin sezonin me fitor...