blog-grid

Kuqezinjtë kualifikohen në 1/8 e finales së Kup...

blog-grid

Kuqezinjtë kualifikohen në çerekfinale të Kup�...

blog-grid

Goli i 6-të sezonal i Dorievit nuk ka mjaftuar p�...

blog-grid

Përkundër 29 goditjeve drejt portës kundërshta...

blog-grid

Doriev me dy gola dhe një realizim i Hasanit na j...

blog-grid

Mundemi 2:0 nga Shkupi në Kërçovë në duelin e...

blog-grid

Kuqezinjtë nuk kanë mundur të shënojnë në po...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e 10-të sezona...

blog-grid

Mundemi me penalti nga Makedonija Gj.P. dhe lësho...