Lajme nga moshat e reja

blog-grid

Gjenerata e kadetëve të Shkëndijës ka siguruar...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë shënuar fitore bind...

blog-grid

Skuadra e kadetëve të Shkëndijës ka shënuar f...

blog-grid

Derbi i xhiros së 14-të në Super Ligën e Maqed...

blog-grid

Kadetët e Shkëndijës janë kthyer me tre pikë ...

blog-grid

Juniorët e Shkëndijës kanë shënuar fitore 3:1...

blog-grid

Totre, Demiri, Bejtullai dhe Radeski, bashkë me M...

blog-grid

Shefit Shefiti ka shënuar golin e vetëm për Shk...

blog-grid

Ekipi B i Shkëndijës ka mbyllur me triumf gjysm�...

blog-grid

Shpend Asani dhe Agon Husejni kanë shënuar golat...

blog-grid

Me tre gola të shënuar në pjesën e dytë, skua...

blog-grid

Kadetët e Shkëndijës kanë mundur bindshëm 2:5...

blog-grid

Shkëndija avanson në gjysmëfinale të Kupës s�...

blog-grid

Besnik Shabani me katër gola të shënuar ndihmoi...

blog-grid

Nga dy gola në të dyja pjesë u mjaftuan ‘kuqe...