LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Skuadra “kuqezi” menjëherë pas rikth...

blog-grid

Pas fitores 0:4 në transfertën me Daçian në Mo...

blog-grid

Shkëndija të enjten e ardhshme në Strumicë do ...

blog-grid

Futbollistët “kuqezi” kanë zhvilluar...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të vetëdijshëm për epërsin�...

blog-grid

Shkëndija tani më gjendet në Kishinau të Molda...

blog-grid

Shkëndija të hënën pasdite ka zhvilluar seanc�...

blog-grid

Shkëndija dërgon në kalitje dy lojtarët e rinj...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kanë zhvilluar sot dy seanca st...

blog-grid

“Kuqezinjtë” regjistrojnë fitoren m�...

blog-grid

Mesfushori Shqiprim Taipi dhe sulmuesi anësor Shp...

blog-grid

Fitorja 3:0 kundër Daçias në takimin e parë i ...

blog-grid

Ndeshja e parë e turit të parë eliminator të L...

blog-grid

Shkëndija ka zhvilluar seancën e fundit stërvit...

blog-grid

Trajneri dhe kapiteni i Shkëndijës kanë folur p...