Selmani: Ndjenjë e bukur të shkruash histori me Shkëndijën 

No image

Kuqezinjtë i ndan vetëm një ditë nga përballja e parë me Red Bull Salzburgun e Austrisë në raundin e tretë kualifikues të Champions League. Ekipi tashmë i akomoduar në tokën austriake kryen përgatitjet e fundit për këtë sfidë, ndërsa për pritjet, atmosferën dhe ecurinë e deritashmë të Shkëndijës në Champions flet sulmuesi i ri anësorë, Remzifaik Selmani.