LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Pas analizës disa ditore, z. Lazim Destani shpreh...

blog-grid

Ndeshja e fundit sezonale të mërkurën me Pelist...

blog-grid

Të mërkurën mbyllet sezoni garues 2016/2017 në...

blog-grid

Egzon Bejtullai, Marijan Radeski dhe Mevlan Murati...

blog-grid

Një javë para fundit të sezonit aktual në LPFM...

blog-grid

Sulmuesit e Shkëndijës janë përfshirë në lis...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të dielën në Tetovë ...

blog-grid

Ndeshja do të transmetohet direkt në TV Nova dhe...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës sot në Tetovë zhvil...

blog-grid

Trajneri Erhan Selimi dhe kapiteni Ardian Cuculi k...

blog-grid

Optimizëm para finales së Kupës të mërkurën ...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të dielën luajnë në ...

blog-grid

“Kuqezinjtë” nën urdhërat e trajnerit Erhan...

blog-grid

Shkëndija me intenzitet maksimal është duke u p...

blog-grid

Futbollistët “kuqezi” u janë kthyer detyrav...