blog-grid

Shkëndija mund 0:2 Horizontin në Turnovë në nd...

blog-grid

Shkëndija ka shënuar fitore 2:0 përballë Mllad...

blog-grid

Spektakël në tapetin e rinovuar të stadiumit t�...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ për herë të tretë në histor...

blog-grid

Derbi i xhiros së 27-të ndërmjet Vardarit dhe S...

blog-grid

Zhunior, Ibraimi dhe Alimi shënuan tre herë për...

blog-grid

Shkëndija ka pësuar disfatë 1:0 nga Vardari në...

blog-grid

Shkëndija ka mundur Bregallincën me rezultat 3:0...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ kanë mundur 3:0 Sileksin në Go...

blog-grid

E treta e vërteta për Shkvndijën në Kupën e M...