blog-grid

Vardar-Shkëndija

Derbi i madh i xhiros së 11-të në Ligën e Par�...

blog-grid

Shkëndija ka shënuar fitore të sigurtë 2:0 pë...

Shkëlqim në momentin e vërtetë. Lojë e sigurt...

blog-grid

Kualifikim me klas në gjysmëfinale të Kupës, m...

Shkëndija ka nisur me tre pikë gjysmësezonin pr...

Shkëndija ka realizuar në tërësi planin për n...

blog-grid

Skuadra ‘kuqezi’ merr suksesin e rradhës, duk...

blog-grid

Një gol i Besart Ibraimit në minutën e 18-të i...

blog-grid

Shkëndija vazhdon me fitore dhe Sileksi është e...