LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija vazhdon përgatitjet në Antali të Tur...

blog-grid

Skuadra ‘kuqezi’ të shtunën në orën 15:00 ...

blog-grid

Shkëndija ka caktuar edhe kundërshtarin për pë...

blog-grid

Shkëndija ka zhvilluar testin e parë në Antalia...

blog-grid

Shkëndija të martën në orën 15:00 sipas kohë...

blog-grid

Skuadra ‘kuqezi’ prej sot është transferuar ...

blog-grid

Ivan Çelikoviç është përforcimi i rradhës i ...

blog-grid

Njëri prej futbollistëve më standard të Shkën...

blog-grid

Dy përforcimet e reja të Shkëndijës flasin me ...

blog-grid

Mesfushori me tipare sulmuese Dino Medjedoviç dhe...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ janë mundur me rezultat 2:0 nga...

blog-grid

Kapiteni Hasani dhe mbrojtësi i djathtë Todorovs...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës vazhdojnë fazën pë...

blog-grid

Të reshurat e borës dhe moti i ftohtë që kanë...

blog-grid

Futbollistët ‘kuqezi’ tani më pesë ditë ja...