LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Futbollistët ‘kuqezi’ tani më pesë ditë ja...

blog-grid

Skuadra kompletohet në seancat stërvitore pasi s...

blog-grid

Shkëndija në kuadër të përgatitjeve dimërore...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ sot kanë startuar fazën përga...

blog-grid

Shkëndija zyrtarizon gjermanin Tomas Brdariç si ...

blog-grid

Sulmuesi i Shkëndijës ka fituar çmimet kryesore...

blog-grid

Sulmuesi ‘kuqezi’ të martën ka operuar ashti...

blog-grid

Sulmuesi ‘kuqezi’ është operuar me sukses t�...

blog-grid

Sulmuesi kërçovar me 13-të gola të shënuar re...

blog-grid

Sot në hapsirat e Federatës së futbollit të Ma...

blog-grid

Skuadra e parë e Shkëndijës nga e mërkura në ...

blog-grid

Parrino, Haberkorn dhe Menendez nuk janë më pjes...

blog-grid

Mbrojtësi i Shkëndijës, Egzon Bejtullai në int...

blog-grid

Përfaqësuesja A dhe ajo U 21 e Maqedonisë organ...

blog-grid

Shkëndija të mërkurën pret Shkupin në takimin...