COACH’S VIEW | Qatip Osmani flet pas fitores 3-0 kundër Shkupit

No image
Shkëndija koleksionon fitoren e dytë në kampionat në po aq ndeshje të zhvilluara, me një gol diferencë prej 5 golave të shënuar dhe asnjë të pranuar. Fitores 2:0 kundër Vardarit në start, “kuqezinjtë” sot i shtuan triumf 3:0 në fushë të Shkupit dhe trajneri Osmani përgëzon lojtarët për karakterin e treguar.