Skadon kontrata e sulmuesit Samir Fazli

Shkëndija dhe sulmuesi shkupjan Samir Fazli ndahen miqësisht, duke vlerësuar se në këtë moment rrugët marrin kahje të ndryshme.

I ardhur në taborin kuqezi verën e kaluar, kontrata njëvjeçare e sulmuesit 28 vjeçar ka skaduar me mbylljen e sezonit garues 2018/2019, gjatë të cilit Shkëndija mbrojti titullin e kampionit.

KF Shkëndija falemenderon Samir Fazli për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi në rrugën drejt fitimit të titullit kampion shtetëror, derisa urojmë futbollistin të ketë shëndet dhe shumë suksese në vazhdim të karrierës së tij.

Share Now

Related Post