Të shtunën kundër Rabotniçkit, me Sileksin të mërkurën në Çair

No image

Pas pauzës dy javore për shkak të ndeshjeve kontrolluese dhe kualifikuese të ekipeve përfaqësuese, në fundjavë rrikthehen detyrimet kampionale. Xhiroja e 24-t sjell transfertë të vështirë për Shkëndijën, që do të jetë mysafire e Rabotniçkit në stadiumin ‘Filipi i Dytë’ në Shkup. Ndeshja do të luhet të shtunën, një ditë para takimeve tjera të kësaj xhiroje, me fillim në orën 16:00.

Ndërkohë në  mesjavë do të zhvillohet xhiroja e 25-të e Ligës së Parë të futbollit të Maqedonisë. Shkëndija është vendase e Sileksit dhe drejtuesit e klubit kanë vendosur që kjo ndeshje të luhet në stadiumin në Çair të Shkupit. Përballja Shkëndija-Sileksi luhet të mërkurën, me fillim në orën 16:00.

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.