Ndahemi me mesfushorin Sabit Bilalli

No image

Mesfushori nuk do të jetë pjesë e kuqezinjëve në gjysmëstinorin pranveror.

KF Shkëndija konfirmon mbylljen e bashkëpunimit me Sabit Bilallin. Mesfushori ndërpret me konsesus kontratën e tij dhe del si lojtarë i lirë në merkaton e janarit.

Me këtë rast, KF Shkëndija falemenderon Bilallin për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi, duke i uruar gjitha të mirat në të ardhmen. 

SHPËRNDAJE