Milan-Shkëndija live në Super Sport 3

No image

Përballja e parë e play offit të UEFA Europa League ndërmjet Milanit dhe Shkëndijës që luhet sonte në orën 20:45 minuta do të transmetohet direkt në kanalet Super Sport 3 dhe Super Sport 3 HD të platformës Digitalb. Ndeshja nuk mund të transmetohet në kanalet tona për stream, pasi që të drejtat televizive i takojnë skuadrës së Milanit.