blog-grid

Rruga drejt titullit pastrohet nëpër borë. Një...

blog-grid

Tre gola për tre pikë të reja të kuqezinjëve....

blog-grid

Kuqezinjtë menaxhojnë tre pikët e rradhës pasi...

blog-grid

Goli debutues i 17-të vjeçarit Enis Fazllagiç k...

blog-grid

Kuqezinjtë barazojnë pa gola në transfertën me...

blog-grid

Shkëndija fiton bindshëm 5:0 Renovën në kuadë...

blog-grid

Kuqezinjtë rëmbejnë fitore rekorde 6:0 përball...

blog-grid

Shkëndija fiton 3:2 Vardarin në Shkup dhe shkon ...

blog-grid

K A M P I O N Ë

Shkëndija zyrtarisht është kampione e Maqedonis...

blog-grid

Transferta e xhiros së 30-të në LPFM me Akademi...