blog-grid

Kuqezinjtë rrigjejnë fitoren në kampionat pasi ...

blog-grid

Shkëndija del e mundur 3:2 nga transferta me Akad...

blog-grid

Shkëndija fiton 0:2 Pobedën në Mogila të Prile...

blog-grid

Radeski dhe Hasani realizojnë për fitore 2:1 të...

blog-grid

Junior dhe Ibraimi realizojnë për fitore 0:2 të...

blog-grid

Tre gola të Hasanit dhe realizimi i parë në kam...

blog-grid

Shkëndijë spektakolare që mund me shifrat e lar...

blog-grid

Ibraimi, Hasani dhe Zejnullai me nga një gol në ...

blog-grid

Shkëndija nis gjysmësezonin pranveror me barazim...

blog-grid

Kuqezinjtë menaxhojnë suksesshëm transfertën e...