blog-grid

Një gol i Besart Ibraimit dhe dy herë Marjan Rad...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kualifikohen në raundin e dytë...

blog-grid

Fitore e re e “kuqezinjëve” në Liga Evropa, ...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kualifikohen në raundin e tret�...

blog-grid

Shkëndija mundet 2:1 nga Trakai në Vilnius të L...

blog-grid

Shkëndija për të dytin vit me rradhë kualifiko...

blog-grid

Shkëndija ka humbur bindshëm ndeshjen e parë me...

blog-grid

Shkëndija përfundon garat në UEFA Europa League...

blog-grid

Shkëndija është ndalur me barazim 3:3 në dueli...

blog-grid

Barazim 1:1 në ndeshjen e parë të 1/8 së final...