Dita flet për përmbysjen ndaj Rabotniçkit dhe pritjet për Shkupin

No image

Kuqezinjtë vazhdojnë përgatitjet për duelin e xhiros së 6-të të Ligës së Parë të futbollit të Maqedonisë të shtunën me Shkupin në Tetovë.

Skuadra me atmosferë shumë pozitive pas katër fitoreve rresht pret derbin, derisa për impaktin që sjell në ekip një fitore me përmbysje si ajo e të dielës me Rabotniçkin, kur negativën 1:0 në minutat shtesë e kthyem në triumf 2:1, për Shkëndija Channel ka folur mesfushori Bruno Dita.

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME