Shtyhet ndeshja Renova-Shkëndija

No image

Termini i ri i takimit Renova-Shkëndija do të merret nga Komisioni për gara pranë FFM-së.

Për shkak të terenit të mbuluar me ujë në një pjesë të madhe, si pasojë e të rreshurave të mëdha të shiut në Bogovinë dhe rethinë, është shtyrë ndeshja e xhiros së 15-të ndërmjet Renovës dhe Shkëndijës që duhej të luhet sot nga ora 13:00.

Për terminin e ri do të njoftojmë në momentin që federata do marrë vendimin.

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.