blog-grid

Kuqezinjtë e nisin shkëlqyeshëm aventurën e sivjetshme europiane duke mundur 5:0 kampionin e Uellsit, The New Saints. Performansë briliante e Ibraimit...

blog-grid

Kuqezinjtë munden 4:0 në transfertën me kampionin e Uellsit, The New Saints, mirëpo avansojnë në raundin e dytë të Champions League falë fitores 5...

blog-grid

Shkëndija koleksionon fitoren e dytë në Champions, pasi mund 1:0 Sherif Tiraspolin në takimin e parë të xhiros së dytë. Një gol i Besart Ibraimit ...

blog-grid

Historike. Jemi në raundin e tretë të Champions League. Barazojmë pa gola në transfertën me Sheriff Tiraspolin dhe kalojmë më tej falë fitores 1:0...

blog-grid

Mundemi 3:0 në transfertën me Red Bull Salzburgun në Austri me vendasit që shënojnë dy herë nga pika e bardhë. Pas një jave shpresojmë mrekullin...

blog-grid

Barazim 2:2 në start të sezonit të ri kundër Vardarit në një takim ku fitorja na mohohet nga arbitrat që nuk japin penalti të pastërt në kohën s...

blog-grid

Kuqezinjtë munden 0:1 nga kampionët e Austrisë, Red Bull Salzburg dhe eliminohen nga kualifikimet e Champions League, mirëpo duke mbetur në skenën nd...