LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija të shtunën në Shkup është mysafire...

blog-grid

Mesfushori ‘kuqezi’ Armend Alimi shën...

blog-grid

Shkëndija për një moment do të largojë mendim...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i KF Shkëndija, Bruno Akrap...

blog-grid

Djemtë ‘kuqezi’ të dielën në Tetovë presi...

blog-grid

Barazimi 1:1 me Bregallnicën në Koçani ka lën...

blog-grid

Pas pauzës dy javore për shkak të startit të c...

blog-grid

Shkëndija ka angazhuar tre futbollistë nga Argje...

blog-grid

Shkëndija të mërkurën përballet me Golemo Kon...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ përfundimisht do të sulmojnë ...

blog-grid

Shkëndija të dielën përballet me Pobedën e Pr...

blog-grid

Elian Franco Parrino është mbrojtës i ri i Shk...

blog-grid

Shkëndija gjendet para një momenti historik, i p...

blog-grid

Demiri, Radeski, Murati dhe Bejtullai janë ftuar ...

blog-grid

Futbollistët ‘kuqezi’ kanë zhvilluar seancë...