COACH’S VIEW | Qatip Osmani flet pas fitores 2-0 kundër Vardarit

Shkëndija fitoi 2:0 Vardarin në një ndeshje të dominuar me lojë shanse dhe gola, për të nisur sezonin e ri me fitore dhe tre pikë. Pas ndeshjes e natyrshme atmosfera pozitive brenda skuadrës, me trajnerin Osmani që vlerëson me nota maksimale paraqitjen e skuadrës.

Share Now

Related Post