blog-grid

Kuqezinjtë kanë siguruar përforcimin e parë p...

blog-grid

“Jam i lumtur për golin, për më shumë që i ...

blog-grid

Shkëndija të mërkurën kërkon kualifikim në ...

blog-grid

Shkëndija përballë Rabotniçkit do të diskutoj...

blog-grid

KF Shkëndija shpall konkurs për punësim  në p...

blog-grid

Me seri pozitive prej dy fitore dhe një barazim p...

blog-grid

Trajneri i Shkëndijës, Ernest Gjoka ka reflektua...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën përballen në transfer...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Tetovë presin Rabo...

blog-grid

Barazimi 1:1 në ndeshjen e parë të çerekfinale...