Shkëndija-Horizonti të mërkurën në Tetovë  

No image

Shkëndija len pas suksesin e fundjavës me Renovën, pasi për një moment përqendrimi duhet të kthehet ka Kupa e Maqedonisë, ku si në kampionat kërkohet trofeu.

‘Kuqezinjtë’ janë një hap pranë kualifikimit në finale, pasi presin Horizontin me epërsi 2:0 nga ndeshja e parë e zhvilluar në Turnovë më 2 mars. Pas një viti pauzë Shkëndija të dielën u rikthy të luajë në Tetovë dhe për tre ditë do të zhvillojë edhe përballjen e dytë në tapetin e ri të stadiumit të qytetit. Tani më është zyrtare se ndeshja e kthimit e gjysmëfinales së Kupës së Maqedonisë, Shkëndija-Horizonti do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin e qytetit në Tetovë, me fillim në orën 16:00. Kryesia e klubit nga e marta nxjerr në shitje biletat për takimin në fjalë, të cilat do të mund të sigurohen në Fan Shopin zyrtar të klubit në qendër të Tetovës.

Shpërndaje

Të tjera

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.