Rikthehen Zejnullai dhe Fallzagiq, të kompletuar për Pobedën

No image
Dy ditët e fundit para përballjes me Pobedën stafi teknik ka në dispozicion gjithë futbollistët, pasi në skuadër janë kthyer Arbin Zejnullai dhe Enis Fazllagiq që ishin angazhuar me përfaqësuesen U 18 të Maqedonisë. Prej sot në shitje janë biletat për takimin e të dielës dhe të njëjtat mund të sigurohen në FANSHOPIN e klubit në qendër të Tetovës.