PLAYER’S VIEW | Besmir Bojku: Të kënaqur me kualifikimin, tani të përqëndrohemi tek ndeshja me Vardarin

No image

Mesfushori strugan Besmir Bojku vlerëson paraqitjen e ekipit në barazimin pa gola me Rabotniçkin dhe kualfikimin në çerekfinale të Kupës, ndërsa cek se epërsia 2:0 nga ndeshja e parë i mundësoi ekipit të menaxhojë shpenzimin e energjisë.