blog-grid

Kuqezinjtë kalojnë në 1/8 e finales së Kupës së Maqedonisë pasi mundën 2:0 Kozhufin në Gjevgjeli në raundin e parë të garës më masovike në v...

blog-grid

Kuqezinjtë fitojnë 2:0 ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Kupës së Maqedonisë përballë ekipit Kit-Go nga Pehçeva. Shkëndija luajti me formac...

blog-grid

Shkëndija avanson në mënyrë bindëse në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë pasi fitores 2:0 ndaj ekipit Kit Go në ndeshjen e parë në Tetovë s...

blog-grid

Kuqezinjtë munden në Tetovë 1:0 nga Pobeda në ndeshjen e parë të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë dhe në vend të epërsisë në takimin e k...

blog-grid

Pas tre viteve rresht pjesëmarrje në finale, kuqezinjtë eliminohen nga edicioni i sivjetshëm i Kupës së Maqedonisë. Pas humbjes 1:0 në ndeshjen e p...