Të hënën hapet fan shop Shkëndija

No image

Prej 29.02.2016, tifozët e Shkëndijës do të kenë në shërbim fan shopin zyrtar të KF Shkëndija, ku mund të furnizohen me fanellat origjinale dhe shumë artikuj të ndryshëm me logon e klubit.

110

Klubi i futbollit Shkëndija prej të hënën (29.02.2016) do të hap fan shopin zyrtar. Lokacioni është në qendër te Tetovës, pranë hyrjes në zyrat e klubit. Fanellat e reja të prodhuesit italian ‘Macron’, maica, tuta, shalla, kapela dhe shumë artikuj të ndryshëm prej të hënë në mëngjes do të jenë në dispozicion për tu blerë nga gjithë mbështetësit e Shkëndijës. Ky është hapi i radhës i skuadrës për tu ngjarë ekipeve evropiane, që tifozëve u ofrojnë artikuj të ndryshëm me logon e klubit.

210

43

62

 

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.