Shkëndija-Gent, për vetëm 100 denarë, – ta mbështesim masovikisht ekipin!

No image

Klubi ynë i zemrës po e realizon me sukses ëndrrën europiane. Të enjten (25.08.2016), në Shkup hidhet njëri nga hapat më të veçantë drejt bërjes së historisë e të lavdisë së klubit.

Në funksion të përkrahjes sa më masovike dhe mbushjes së tribunave deri në ulësen e fundit, sponsori dhe kryesia e klubit duke vlerësuar edhe situatën socio-ekonomike në vend, ka vendosur ta suportojë këtë mision duke e përgjysmuar çmimin e biletës në vetëm 100 denarë, madje në anën më të përshtatshme – Tribuna Jugore.

TICKETS-EL

Për rast të veçantë, me çmim të veçantë. Ju mirëpresim sa më masovikisht.

Le ta përkrahim pa rezervë vulosjen e ardhmërisë europiane.

Ju mirëpresim me shumë respekt dhe konsideratë,

KF Shkëndija

Tags

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.