Shkëndija ka realizuar në tërësi planin për n...

blog-grid

Skuadra ‘kuqezi’ merr suksesin e rradhës, duk...

blog-grid

Një gol i Besart Ibraimit në minutën e 18-të i...

blog-grid

Shkëndija vazhdon me fitore dhe Sileksi është e...

blog-grid

Shkëndija ka shënuar fitore 2:0 përballë Mllad...

blog-grid

Spektakël në tapetin e rinovuar të stadiumit t�...

blog-grid

Derbi i xhiros së 27-të ndërmjet Vardarit dhe S...

blog-grid

Zhunior, Ibraimi dhe Alimi shënuan tre herë për...

blog-grid

Shkëndija ka pësuar disfatë 1:0 nga Vardari në...