blog-grid

Me golat e Felipes, Imerit, B. Ibraimit dhe Beqiri...

blog-grid

Edhe pse kishim epërsi 0:2 pas pjesës së parë,...

blog-grid

Një gol i Agim Ibraimit na jep fitore 1:0 dhe kua...

blog-grid

Shkëndija ka luajtur baraz 1:1 me Rabotniçkin n�...

blog-grid

Kualifikohemi në gjysmëfinale të Kupës së Maq...