Biletat edhe të shtunën në Tetovë, të dielën dhe të hënën vetëm në Shkup

No image

Njoftohen tifozët tetovarë se biletat për ndeshjen finale të Kupës ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës do të mund të sigurohen te Fan Shopi i Shkëndijës në Tetovë edhe ditën e shtunë (sot). Të dielën dhe të hënën të njëjtat mund të gjenden vetëm në Shkup. Kujtojmë se çdo i interesuar në blerje duhet të tregojë dokument identifikimi. 

 

KF Shkëndija njofton të gjithë të interesuarit për të qenë të pranishëm në finalen e Kupës së Maqedonisë ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës, se biletat mund të sigurohen te Fan Shopi i Shkëndijës në Tetovë, paralelisht edhe me pikat e shitjes te stadiumi ‘Filipi i Dytë’ në Shkup dhe qendra tregtare ‘City Mall’, poashtu në Shkup.

Kryesia e klubit duke dashur që të jetë në shërbim dhe funksion të mbështetësve ka vënë në dispozicion suportimin dhe logjistikën me Fan Shopin zyrtar, ndërkohë kujtojmë se organizator i ndeshjes dhe arkëtues i mjeteve është Federata e futbollit të Maqedonisë.

Gjithë ata tifozë nga Tetova që duan para kohe të kenë biletën për finalen e Kupës dhe që duan të shmangin rëmujat apo pritjet e panevojshme, duhet të shpejtojnë dhe të blejnë biletat e tyre gjatë ditës së sotme (e shtunë). Pika e shitjes te Fan Shopi i Shkëndijës në qendër të Tetovës do të jetë në funksion deri të shtunën në mbrëmje, kur edhe përfundon shitja e biletave në Tetovë.

Të dielën dhe të hënën biletat mund të sigurohen vetëm në pikat e lartëpërmendura në Shkup. Kujtojmë se secili qytetar në blerje duhet të tregojë dokument identifikimi.

Përballja finale e Kupës së Maqedonisë ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës luhet të hënën në stadiumin ‘Filipi i Dytë’ në Shkup me fillim në orën 20:00.

Shpërndaje

Të tjera

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.