Skopje kundërshtar në 1/8 e finales së Kupës

No image

Shkëndija do të përballet me Skopjen në 1/8 e finales së Kupës së Maqedonisë së Veriut.

Sot në hapsirat e FFM-së është hedhur shorti për 1/8 e finales së Kupës së Maqedonisë. Skuadra e Skopjes është rivali i kuqezinjëve në këtë fazë, që njejtë si vitet e shkuara do të luhet në sistem të ndeshjeve teke (luhet vetëm një ndeshje).

Shorti vendosi që Shkëndija në këtë fazë do të jetë vendase dhe takimi është caktuar të luhet më 5 tetor në orën 14:00 në Tetovë.

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME