Zyrtare: Valmir Nafiu huazohet në Sllovaki te Košice

No image

Sulmuesi anësorë deri në verë do të luajë në formë huazimi te FC Košice.

KF Shkëndija konfirmon gjetjen e akordit me skuadrën sllovake FC Košice për huazimin e sulmuesit të krahut, Valmir Nafiu. Kuqezinjtë dhe sllovakët kanë firmosur transferimin e 28 vjeçarit me formulën e huazimit dhe Nafiu prej 15 shkurt deri më 14 qershor do të jetë pjesë e FC Košice.

KF Shkëndija i uron shumë fat dhe suksese Nafiut te skuadra sllovake.

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME