Streamingu i finales huazohet nga Sitel 3

No image

Të nderuar simpatizues dhe ndjekës të KF Shkëndija.

Ju njoftojmë se takimin e sontshëm final të Kupës së Maqedonisë, ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës, do të mund ta ndiqni ‘live’ përmes një linku me sinjal të huazuar nga televizioni Sitel 3. Kjo vjen për shkak se FFM të drejtën ekskluzive për transmetimin e kësaj përballeje i ka dhënë televizionit në fjalë, të cilët kanë të drejtë të vendosin për kushtet dhe mënyrat e huazimit sinjalit. Shpresojmë në mirëkuptim nga ana juaj, me besim se ekipi ynë do të na gëzojë me paraqitje dinjitoze dhe dhashtë Zoti në fund t’i gëzohemi fitores dhe trofeut të Kupës. Përballja Rabotniçki-Shkëndija luhet sonte në stadiumin ‘Filipi i Dytë’ në Shkup, me fillim në orën 20:00.

Stream | Rabotniçki v Shkëndija

Link 1: http://on.net.mk/zulu-tv/sitel3
Link 2: http://web.maxtv.mk/
Link 3: http://checast.com/tv/mk/sitel3/

#matchday #CUPfinal #RABvSHKË #forcaShkëndija #mbitëgjitha

Tags

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.