Rexhepi dhe Sadriu huazohen te Skënderbeu i Korçës

No image

Portieri dhe mbrojtësi do të luajnë sërish në kampionatin shqiptarë me formulën e huazimit.

KF Shkëndija konfirmon marrëveshjen me KF Skënderbeun e Korçës për huazimin e dy futbollistëve. Portieri Bekim Rexhepi dhe mbrojtësi kosovar Leard Sadriu ashtu si sezonin e shkuar, edhe në kampanjën e re do të jenë pjesë e skuadrës korçare. Duke qenë se gjetën mirë veten në huazimin paraprak, dy kryesitë kanë vlerësuar se bashkëpunimi mund të vazhdojë edhe për sezonin e ri. 

KF Shkëndija u uron shumë sukses dy futbollistëve në sezonin e ri me fanellën e Skënderbeut.

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME