REACTION | Ibraimi 50 gola në fanellën e Shkëndijës – Taipi kthehet nga lëndimi

No image

Besart Ibraimi realizoi dy gola në fitoren 5:1 kundër Makedonija Gj.P., duke arritur në kuotën e 50-të realizimeve në ndeshjet zyrtare në fanellën e Shkëndijës. Ndërkohë pas 7-të muajve pauzë shkaku i lëndimit rikthehet të luajë Shqiprim Taipi. Në një intervistë të përbashkët dy futbollistët flasin për impresionet e tyre, si dhe pritjet për të ardhmen.