blog-grid

“Fitoret si kjo me Pelisterin në fund kanë vle...

blog-grid

Me seri prej 14-të ndeshjeve të njëpasnjëshme ...

blog-grid

Deklasim dhe fitore bindëse 6:1 në fushë të Va...

blog-grid

Kapiteni kuqezi ishte inspirues i aksionit vendimt...

blog-grid

Mbrojtësi ka punuar me intensitet maksimal, duke ...

blog-grid

Shkëndija e Ernest Gjokës përballet me Sileksin...

blog-grid

Trajneri kuqezi jep verdiktin e tij për ndeshjen ...

blog-grid

“Për një futbollist nuk ka kënaqësi më të ...

blog-grid

Kuqezinjtë në cilësinë e mysafirit përballen ...

blog-grid

Fitorja 3:0 ndaj Renovës ka lënë të kënaqur s...